top of page

סדנאות קרובות

בקרוב יהיו כאן פוסטים ששווה לחכות להם!
שווה להמשיך ולעקוב...
WhatsApp Image 2023-02-05 at 08.26.16.jpeg
young-woman-doing-namaste-gesture-closeu

סדנה חוויתית

סדנה חד יומית שנוצרה מתוך רצון להכיר לאנשים את הכלי של הריברסינג.  בסדנה זו מתאפשר מפגש  עם היכולות  והפלא שיש לנשימה שלנו להציע בתהליך הרפוי והחיפוש העצמי.

הסדנה מורכבת משלושה חלקים :

חלק ראשון – משתתפי הסדנה שומעים הסבר על השיטה ואיך מתבצע תהליך הריברסינג, מה אפשר לרפא ואיך ניתן ליצור שינוי בחיינו דרך תהליך הריפוי בריברסינג.

חלק שני – נדבר על החשיבות שבהצפת הרגשות אותם אנחנו חווים, חסמים בחיינו שאנו רוצים לפתוח כדי לחיות חיים שלמים ולחוות קשת רחבה של רגשות למען חיים מאושרים יותר. כל אחד ואחת יעבדו בצורה עצמאית בעזרת דף שאלות מנחות שיעזור להם להבין את הבעיה שהם רוצים לפתור ולא רק את הסימפטום של הבעיה שהוא זה שבדרך כלל אנחנו מודעים אליו.

חלק שלישי – תהליך הנשימה עצמו. בתהליך הנשימה אנו מכוונים את הנשימה לשורש הבעיה-  בדיוק לאותו המקום שהצפנו על פני הדף ממש לפני שהתחלנו לנשום. סשן הנשימה לוקח 30-60 דקות בערך שבמהלכן אנו נושמים נשימה מחוברת- נשימה מעגלית .ע"י הנשימה אנחנו מפרקים חסמים ומגיעים למקור הבעיה שהצפנו ושם תתרחש עבודת הריפוי. 

הסדנה מתאימה לכולם בייחוד לאנשים שחווים עומסים בתקופה האחרונה בחייהם או כאלו שעברו משברי חיים , חרדות ואלו אשר פשוט מחפשים דרך להעמיק פנימה, להתחבר לעצמם מתוך מקום מלאה יותר ושמח יותר.

סדנה תהליכית של עשרה מפגשים

סדנה זו  בעלת עשרה  מפגשים מיועדת לאנשים אשר רוצים לעבור תהליך אישי בתוך קבוצה אורגנית. במהלך הסדנה המשתתפים  נחשפים  לתכנים הקשורים לנפש האדם ומקבלים כלים להתמודדות עם סיטואציות שמפריעות למהלך החיים התקינים  וכן נפגשים עם  תחושות ומצבים של חרדות, פחדים  ודיכאון ולומדים כיצד להרפות ולרפא מקומות אלו. בכל מפגש נלמד יחד ונחווה את מסתורי הנפש,  נפגוש את עצמנו כאינדיבידואלים וכחלק מקבוצה. 

בכל אחד מעשרת המפגשים נחווה תהליך ריברסינג ובסופה של הסדנה נרכשת המיומנות והביטחון לנשום לבד בבית ולהשתמש בכלי זה על בסיס קבוע ע"מ  לייצור חיים מלאים יותר עם נוכחות וחיבור .

הסדנה מתאימה לכולם.

הסדנאות נפתחות במספר מועדים לאורך השנה .

circle-from-pebbles.jpg
zen-stone-garden.jpg

קבוצות נשימה בריברסינג

עבודה בקבוצות נשימה מאפשרת לעבור תהליך עמוק - פרטני וקבוצתי. 

הקבוצה מהווה מקור תמיכה וכוח ומאפשרת מעצם היותה מיקרוקוסמוס של החיים מפגש עם מגוון סוגיות שונות אשר המשתתפים מתמודדים איתם  ומציבה מראה מעצם הדינמיקה המתרחשת בקבוצה. בקבוצה כל משתתף פוגש חלקים של עצמו דרך המשתתפים האחרים. 

הנשימה בקבוצה הינה עוצמתית ובעלת כוח ריפוי משמעותי. בקבוצה מתאפשרת תנועה אנרגטית מאוד חזקה אשר ללא מילים מאפשרת לכל אחד מהמשתתפים להגיע לרמות גבוהות של שחרור וריפוי.  

מטרתן של קבוצות הנשימה היא להעמיק ולחזק את התרגול וההסתכלות פנימה לתוך התהליך המתרחש ממפגש למפגש. 

הקבוצה מתקיימת אחת לשבוע ביום ובשעה קבועים, למשך עשרה שבועות או יותר ע"פ צורכי הקבוצה.  הקבוצות נפתחות במועדים מסוימים לאורך השנה וכן ניתן לייצר קבוצות אורגניות ע"פ הביקוש.

סדנה חוויתית
קבוצת נשימה
תהליכית
מנחי הסדנאות

מנחי הסדנאות

לירון אורי

מטפלת רגשית , מאמנת עסקית ומטפלת מאסטרית בנשימה. 

לפני שלוש שנים עשתה את המעבר מעולם ההייטק לאחר 15 שנות קריירה בתפקידי ניהול בכירים לעולם הטיפול ובכך ומביאה לעולם הנשימה המעגלית גם את ניסיונה  העשיר מעולמות הניהול והייעוץ  לחברות הייטק. ניסיון זה מאפשר לה לעשות את החיבור בין שני העולמות  ולקיים בארגונים מפגשי נשימות בפורמטים שונים, המביאים ערך הן לעובדים באופן אישי והן לארגון.

bottom of page